10 nebojácných, pravděpodobně směšných předpovědí pro sezonu 2016

(Last Updated On: 3.4.2016)

Ilustracni

"10 nebojácných, pravděpodobně směšných předpovědí pro sezonu 2016" pod tímto názvem vyšel zábavný článek stanice Fox Sports. My vám jej přinášíme v českém překladu.

1. Cubs nevyhrají Světovou sérii

Jakýkoliv jiný rok by toto tvrzení bylo bez diskuzí. Letos však mají Cubs možná nejlepší tým v lize. Nejde o to, že by nemohli vyhrát Světovou sérii, oni nemůžou. K vítězství potřebujete také kus štěstí a myslíte si, že jej bude mít prokletý tým?

2. Giancarlo Stanton odpálí 50 homerunů

Posledním hráčem, jenž dokázal nasbírat 50 homerunů za sezonu byl v roce 2013 Chris Davis. S upraveným a zkráceným vnějším polem, navíc se slušnou sestavou kolem něj a pokud zůstane zdravý, tak se mu to letos povede.

3. Překvapení American League: Oakland

A´s měli minulou sezonu hodně smůly a skončili hluboko pod padesátiprocentní úspěšností, což jim stačilo pouze na poslední místo. Udrželi však Sonnyho Graye a Joshe Reddicka, zpátky získali closera Seana Doolittleho a Khrise Davise. A´s tak budou bojovat o místenku v playoff.

4. Poslední sezona Davida Ortize bude mimořádně nepříjemná

Bylo to nepříjemné pro jednoho Dereka Jetera. Také pro Mariana Riveru, jenž byl snad nejlepší closer všech dob. Bude to nepříjemné i pro Big Papiho. Zapomeňte na jeho pozitivní test na PED v roce 2003. Podtext nuceného pohřbu bude fantastický. Když jsme u toho, už se nemůžeme dočkat úžasných kognitivních disonancí, které budou provázet rozloučku A-Roda v další sezoně.

5. Giants vyhrají více jak 90 zápasů a postoupí do NLCS

Protože mají vynikající rotaci, lineup, který má sílu a úžasnou defenzívu. Ale ještě důležitější je mystický sudý rok.

6. Dodgers budou v pohodě a postoupí do NLCS s Giants

Protože neexistuje problém, který by nevyřešila hromada peněz od Time Warner.

7.Clayton Kershaw bude vymítat prokletí v playoff

Clayton bude v playoff opět dominantní, ale ke své smůle nemůže házet každý zápas. Giants tak ovládnou NLCS v šesti zápasech, když obě prohry zaznamenají proti Claytonovi, jenž bude připravený začánat zápas číslo 7.

8. Překvapení National League: ¯\_(ツ)_/¯ Možná Marlins?

V National League jsou v každé divizi tři dobré celky a dva, které můžeme popsat jako odpad. Známe triumvirát Centrální divize. Diamondbacks doplní trojici na západě. Můžou Marlins doplnit Mets a Nats na východě? Určitě.

9. Royals se minimálně třikrát zapojí do hromadné rvačky

Ani vítězství ve Světové sérii nedokáže uklidnit tuto partu bojovníků. Důvodem bude i to, že Centrální divize v American League bude nejvyrovnanější ze všech, což přinese hodně paliva pro několik rvaček.

10. Houston Astros budou nejlepším týmem…

Astros bude táhnout duo Carlos Correa a George Springer, což jim jako jedinému týmu přinese více jak 100 výher. Následně proplují až do ALCS, kde v šesti zápasech vyřadí Royals a postoupí do Světové série proti Giants.

… a získají první titul v klubové historii

Dallas Keuchel, hrající třetí zápas v playoff, porazí Jeffa Samaradziju v sedmém zápase a Astros poprvé zvítězí ve Světové sérii.

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: