Barry Bonds se o svůj rekord nebojí

(Last Updated On: 12.4.2016)

Barry Bonds aktuálně vládne statistice homerunů v historii MLB. Na prvním místě je s 762 odpaly za plot o 7 homerunů před druhým Hankem Aaronem. Nejblíže mu je z aktivních hráčů Alex Rodriguez, který na něj ztrácí 75 homerunů. 

 

Jenže Barry se nebojí, že by mu A-Rod mohl korunku Krále homerunů vzít. "Ne, určitě se mu to nepovede za dva roky," řekl pro deník New York Daily News. A-Rod totiž před sezonou oznámil, že ukončí kariéru po sezoně 2017. Mnozí tak začali spekulovat o tom, že by klidně mohl atakovat Aarona a Bondse na prvních dvou pozicích. V minulé sezoně Alex odpálil 33 homerunů a pokud by udržel stejné tempo v následujících dvou sezonách, tak se Bonds opravdu nemusí obávat. Letos však má Alex slabý start s pálkařským průměrem .214 a na svém kontě zatím jeden homerun.

Ironické je, že jak Barry, tak také A-Rod mají za sebou dopingový skandál, který hodně snižuje jejich kredit a pohled na jejich statistiky. Oba tak mají, kromě spousty fanoušků, také spoustu odpůrců. Mnozí dokonce volají po tom, že ani jeden z nich nepatří do baseballové Síně slávy. Barry Bonds zatím v hlasování neuspěl a A-Rod si ještě musí počkat.

Poslední homerun Barryho Bondse:

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: