MLB udělila tresty za nedělní rvačku

(Last Updated On: 18.5.2016)

MLB v úterý udělila tresty za nedělní rvačku v zápase mezi Rangers a Blue Jays. Potrestaná byla hned pětice aktérů utkání a největší trest si dle očekávání odnesl Rougned Odor z Texasu. O incidentu jsme psali TADY

 

Odorovi disciplinární komise udělila osmizápasový distanc a pokutu 5000 dolarů. To vše za jeho úder do tváře Jose Bautisty, po kterém se na hřišti strhla větší mela. Jose Bautistovi byl udělen jednozápasový trest za jeho slajd a pozápasové komentáře.

"Věděl jsem, že dostanu trest," řekl k distanci Rougned Odor, který se proti jeho délce odvolal. "Musím dodržovat pravidla a nyní čekám na odvolání. Chci být s týmem celý rok a nechci ztratit osm utkání."

Na jeden zápas byl suspendován také Odorův spoluhráč Elvis Andrus, kterému disciplinárka vyčetla jeho agresivní chování v průběhu incidentu.

Manažer Blue Jays John Gibbons nemůže bát na lavičce svého mužstva ve třech utkáních, což je důsledek toho, že se po vyloučení později v průběhu zápasu vrátil na hřiště. Kouč z první mety Tim Leiper, který se po vyloučení na chvilku vrátil do dogoutu obdržel distanc na jedno utkání.

"Myslím, že trest je trochu přehnaný," nechal se slyšet Gibbons a vysvětloval, proč se vrátil zpátky na hřiště. "Je to tvůj tým. Takže dává smysl, že tam jdeš a snažíš se udržet věci pod kontrolou. Ale na to pravidla nemyslí, takže s tím musím žít."

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: