Yankees vyměnili Chapmana do Cubs

(Last Updated On: 25.7.2016)

Aroldis Chapman of the New York Yankees delivers a pitch in the ninth…

Aroldis Chapman of the New York Yankees delivers a pitch in the ninth inning against the San Francisco Giants on July 23, 2016 at Yankee Stadium in the Bronx borough of New York City. Get premium, high resolution news photos at Getty Images

V Americe se o tomto trejdu mluvilo již včera, ale dnes jsme se dočkali oficiálního potvrzení. Aroldis Chapman opět mění dres, když se stěhuje z Big apple do Chicaga.

 

 

 

Closer Chapman se tak stane členem týmu, který je letos odborníky považován za největšího adepta na výhru ve Světové sérii. Opačným směrem poputují reliever Adam Warren, prospekt Cubs číslo 1 Gleyber Torres a další top prospekt Billy McKinney. Dá se očekávat, že součástí výměny byl ještě další hráč.

Chapman v Chicagu doplní dalšího skvělého closera Hectora Rondona. Dá se předpokládat, že Rondon se z pozice closera přesune na nadhazovače pro osmou směnu. Oba navíc hází rychlostí kolem 100 mil v hodině a toto duo bude postrachem pro pálkaře soupeřových týmů.

Cubs angažováním Chapmana a zbavením se dvou top prospektů ukazují, jak moc chtějí letos získat titul v MLB. Na ten čekají již od roku 1908. Jestli se jim to povede ukáže až čas. Jak se na tento trejd díváte vy?

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: