Komentář: Déjà Vu

(Last Updated On: 28.2.2017)

Po tom, co jsem kdysi napsal článek  Názor: Ohlédnutí za finálovou sérii, tak mně nenapadlo, že podobný komentář budu psát již o šest měsíců později. Bohužel po minulém týdnu zažívám menší Déjà Vu.

 

Na turnaj do Tchajpeje odjela mužská reprezentace a já jsem očekával, že se od ČBA dočkáme servisu srovnatelného s Mistrovství Evropy. Jenže místo toho jsme se vrátili k letům minulým, kdy si český fanoušek musí shánět informace sám. A to je smutné, když si uvědomíme, že reprezentace je ten nejlepší český tým jaký máme.

Ale abych byl konkrétní, tak se podívejme, co nám nabídl web baseball.cz. Před turnajem prakticky dva podobné články. Nejdříve od Michala Müllera a půl den na to další pravděpodobně od Jirky Uhlíře. A to je vše pánové. V době psaní tohoto článku na webu ČBA nenajdete ani jeden další článek k vystoupení reprezentace na Tchajwanu. Smutné.

Alespoň nějaké informace našli fanoušci na Facebooku ČBA, takže tady bychom menší zlepšení našli. Na druhou stranu jaksi zapomněli upozornit na přímý přenos zápasu na Youtube.. Jsem ochotný akceptovat argument, že se utkání hrálo dříve než bylo plánované. Ale nenabídnout fanouškům ani odkaz na záznam, tak to už je velký prohřešek. Navíc se jaksi úplně zapomnělo na třetí a poslední utkání.

A to nemluvím o nějakém aktuálním výstupu pro další média. Netuším kde hledat problém, ale jak chceme pro baseball shánět nové fanoušky, když si nevážíme ani těch, které již máme?

Když jsem napsal výše uvedený článek před půl rokem, tak mi jeden z členů VV ČBA v telefonickém rozhovoru řekl, že jen vše neguji a nenechám je v klidu pracovat. V tomto směru si však práci představuji trochu jinak.

Komentář je osobním názorem autora. Budeme rádi, pokud napíšete Váš názor do komentáře na stránkách nebo našich soc. profilech.

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: