Spustili jsme extraligovou tipovačku

(Last Updated On: 26.3.2017)

Již v pátek 31. března se začíná letošní ročník české baseballové extraligy. Letos se po roce vracíme k oblíbené tipovačce, kterou jsme oproti předloňské o trochu vylepšili. Ve spolupráci se společnostmi STR BaseballRustic Jerky se můžete těšit na záplavu skvělých cen.

Od neděle můžete přidat tip na to, jak bude vypadat první trojice po skončení letošního ročníku extraligy (čili po skončení finálové série). Tento tip budeme vyhodnocovat až po skončení sezony a ke konečné tabulce tipovačky přičteme po 2 body za každou přesně trefenou pozici. Tipovat můžete do 30.3.2017 do 23:59.

Každý víkend budete moct na facebookových stránkách projektu Milujeme Baseball tipovat výsledek na jeden až dva vybrané zápasy (vybrané zápasy představíme vždy tři dny před jejich plánovaným začátkem). Pokud trefíte přesný výsledek, tak získáte 3 body, pokud vítěze tak 1 bod. Pokud se utkání z nějakého důvodu neodehraje v naplánovaném termínu, tak se tipy ruší a místo něj v dalším týdnu nabídneme náhradní duel. Průběžné pořadí budeme zveřejňovat na webu www.milujeme-baseball.cz.

Ceny:
1. Pálka STR Baseball + tričko Milujeme Baseball
2.-4. Tričko STR baseball
5.-10. 5 balíčků sušeného masa Rustic Jerky
11. Tričko Milujeme Baseball (z dostupných velikostí)
12.-15. 10 sběratelských kartiček MLB
16.-20. Baseballové vykrajovátko

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: