8.12.2017: Novinky z MLB

(Last Updated On: 8.12.2017)

V MLB se nám začínají objevovat první podpisy zajímavých jmen a proto vám opět přinášíme další várku novinek z Major League of Baseball.

Chatwood míří do Cubs

Chicago Cubs hlásí první posilu na nadhazovací kopec. Cubs totiž podepsali Tylera Chatwooda, jenž poslední roky působil v dresu Colorada Rockies. V Denveru byl Chatwood v minulé sezoně jeden z nejstarších hráčů mezi startéry, ale jeho působení v roce 2017 bylo trochu rozpačité. Tylerovi se velmi dařilo na hřištích soupeřů, ale jakmile Rockies hráli na svém domovském stadionu Coors Field, tak šly jeho výkony směrem dolů. I proto se klub z Colorada nesnažil Tylera udržet za každou cenu, navíc když mají v záloze několik talenovaných mladíků. Naopak Tyler si rozhodně polepší a v Cubs v nejbližších třech sezonách vydělá 38 milionů dolarů.

De Gordon se stěhuje do Seattlu

Tohle je hodně nečekáný přesun. Derek Jeter první týdny ve vedení Marlins překvapuje a zbavil se dalšího ze svých hvězdných hráčů. Vnitřní polař De Gordon se tak na jaře bude hlásit u týmu Mariners. Opačným směrem putují mladé naděje nadhazovači Nick Heidert, Robert Dugger a vnitřní polař Christopher Torres. Miami navíc jako kompenzaci za přestup přesunulo 1 milion dolarů na podpisy zahraničních hráčů, což by mohlo znamenat, že se v Seattlu snaží získat také Shoheie Ohtaniho.

Minor mění dres

Nadhazovač Mike Minor po roce opět mění dres. V příští sezoně jej již neuvidíme v dresu Kansas City Royals, ale Texas Rangers. Těm se Mike upsal na 3 roky a přijde si na 27 milionů dolarů.

Stanton řekl né Giants i Cardinals

Posledně jsme psali o tom, že posledními dvěma týmy, které bojují o zisk Giancarla Stantona jsou Giants a Cardinals. Nyní se zdá, že ani jeden z těchto týmu hvězdného hráče nezískají. Marlins měli dle zahraničních médií od Stantona obdržet seznam organizací, kam by byl Giancarlo ochotný přestoupit. Konkrétně se má jednat o Cubs, Dodgers, Astros a Yankees. Což situaci hodně zamotává. Budou to nakonec Dodgers, kam Stanton zamíří?

Další podpisy:

  • Scott Barlow, SP, Kansas City Royals, Smlouva na 1 rok
  • Richard Rodriguez, RP, Pittsburgh Pirates, Minor-league kontrakt
  • Brock Stassi, 1B, Minnesota Twins, Minor-league kontrakt
  • T.J. McFarland, RP, Arizona Diamondbacks, Smlouva na 1 rok
  • Jim Adduci, OF, Detroit Tigers,  Minor-league kontrakt
  • Leonys Martin, OF, Detroit Tigers, Smlouva na 1 rok
  • Wily Peralta, RP, Kansas City Royals, Smlouva na 1 rok
  • Tony Barnette, RP, Texas Rangers, Smlouva na 1 rok

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: