Vedle Coors Field vyroste nádherné zábavní centrum

(Last Updated On: 2.12.2017)

V pátek byl veřejnosti představen projekt společnosti Stantec, která v Denveru  vedle stadionu Colorada Rockies postaví nové zábavní a společenské centrum.

Centrum vyroste na místě, kde je aktuálně parkoviště a značně oživí okolí kolem stadionu Coors Field. To se přesune do podzemí a nad ním vyroste nové centrum, které bude místem, jak věří developeři, setkávaní pro fanoušky místního klubu Colorado Rockies.

Nové centrum nabídne krásné náměstičko, různé restaurace a zábavní místa. Velký důraz je kladen také na vznik Síně slávy Colorada Rockies, která bude právě v tomto centru. 

S jeho výstavbou se začne v březnu příštího roku a otevření bychom se měli dočkat přibližně za 4 roky. Projektanti slibují i mnoho nejmodernějších audioviziálních vychytávek. Také restaurace budou unikátní a měli po každém zápase do centra přilákat množství fanoušků. Samozřejmě, že centrum bude lákat i na další atrakce, které přilákají fanoušky i mimo zápasy a baseballovou sezonu.

Důležitým faktorem výstavby centra je také prodloužení dohody baseballového klubu s městem o dalších 30 let ohledně pronájmu stadionu Coors Field. Klub se také zavázal, že se v daném období nebude z města stěhovat do jiné destinace. Pro fanoušky Colorada Rockies je to jistě velmi dobrá zpráva. A pro ty ostatní bude stát návštěva zápasu v hlavním městě státu Colorado rozhodně za to. 

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: