Terrell Joyce posílí Ostravu

(Last Updated On: 1.3.2018)

Velmi zajímavý přestup registrujeme v české extralize. Kádr vicemistra z Ostravy posílí Terrell Joyce, který nastupoval v Czech series v dresu soupeře.

Po oznámení letošních zahraničních posil brněnských Draků se mezi jmény neobjevilo jméno Terrella Joyce, jenž týmu dopomohl k zisku dvacátého titulu. Na českých stadionech však pětadvacetiletého Američana uvidíme i nadále. Tentokrát však bude dělat radost fanouškům na severní Moravě.

Terrell Joyce v Czech Series 2017

Angažmá pro náš server potvrdil samotný hráč a také trenér Arrows Boris Bokaj. Do Ostravy tak přichází spolehlivý pálkař. Joyce měl  minulé sezoně průměr .355, čímž se dostal do TOP 10 základní části. Jeho WAR byla 2.3, což ho vyneslo do TOP 20 minulého ročníku české extraligy. Joyce v dresu Draků nastupoval příležitostně také na nadhozu a to je pozice, kde by ostravští ještě rádi posílili, což potvrzuje také Boris Bokaj. "Ano, ohlížíme se ještě po případné posile na nadhazovací kopec," odpověděl na náš dotaz.

Stále se nedá předpokládat, že v dresu Arrows v nadcházející sezoně uvidíme Devona Ramireze. Ačkoliv se klub domluvil na jeho přestupu z Olomouce, tak stále to nevypadá, že by se měl v nadcházející seznoně prohánět po českých baseballových stadionech.

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: