Slavíme 4. narozeniny

(Last Updated On: 12.11.2018)

Ani jsem se nenazdal a máme tady další dvanáctý listopad a další narozeniny projektu Milujeme Baseball. A ten čtvrtý rok stál opět za to.

Bilancování nemůžu začít nijak jinak, než čísly. Letos jsme totiž zaznamenali další nárůst vaši přízně, což nás neskutečně těší a posouvá kupředu. Na našem webu jsme překonal 100 000 návštěv (od vzniku stránek) a to utěšeně roste. Každým měsícem roste denní průměr návštěv a přečtených článků, což nás motivuje k další práci. 

Ke čtvrtým narozeninám jsme si nadělili také novou knížku o baseballu. Ta by měla být vytištěná 19. listopadu a budu rád, když se stane součástí knihoven baseballových fanoušků. Schválně jsme nešel do velkého formátu, ale rád bych ji vydával pravidelně každý listopad. Tento díl bude věnovaný převážně zajímavostem ze světového baseballu, příští by měl být zaměřený na český baseball. Nejvíce mě těší reportáž o stále žijícím Čechoslovákovi (tedy spíše Slovákovi), který dokonce hrál i v MLB. Pokud započítáme i čas, kdy jsem hledal kontakt na zmíněného pána, tak vznikala 9 měsíců. 

Letos jsme spustili také předplatné na našem webu a mám radost, že již máme několik předplatitelů. Vysbírané peníze (mimo ty z mimořádné akce s knihou) půjdou převážně na další rozvoj projektu. Stále je na čem pracovat a rozvíjet se.

Radost mi dělá také spolupráce se slovenským baseballem, kterému bych jako rodilý Slovák rád pomohl k alespoň nějakému vzestupu. 

Před námi je další rok a věříme, že trend rozšiřování projektu bude i nadále pokračovat. Prioritou pro následující rok je vylepšení aplikace pro Android, kterou si již stáhlo mnoho z vás a také vytvoření aplikace pro Iphony. Obě bychom také chtěli dostat na oficiální obchody obou platforem. 

Vše by ale nešlo bez podpory vás fanoušků, vašich rad, připomínek i kritiky. Také čím dál více článků nebo příspěvků na sociálních sítí vzniká z podnětů, které máme od vás. Zdá se tedy, že se kolem Milujeme Baseball vybudovala slušná komunita a budu rád, pokud se bude jenom rozvíjet. Vždyť baseball je nádherná hra a kdo si ji jednou zamiluje, tak jí je věrný celý život.

Ján Jabrocký
zakladatel projektu Milujeme Baseball

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: