Překonají Padres nelichotivý rekord Mets?

(Last Updated On: 30.4.2019)

MLB eviduje 299 odházených no-hitterů a nyní čekáme, kdo si připíše jubilejní s číslem 300. V průměru tedy na jeden tým vychází 10 zápasů bez umožněného hitu pro pálkaře soupeře. Jenže jedna organizace stále na svůj první no-hitter čeká. San Diego Padres.

Dnes je to přesně 33 let od zápasu Padres proti Cardinals, kdy Mark Thurmond v dresu San Diega dlouho držel pálkaře St. Louis na nule a nepouštěl je vůbec na mety. Jenže v sedmé směně poslal míč do středního pole Willie McGee a Thurmond tak přišel o Perfect Game.

Již několikrát byli nadhazovači Padres jen kousek od toho, aby ukončili čekání svých fanoušků na první no-hitter v historii klubu. Steve Arlin (1972) a kvarteto Aaron Harang, Josh Spence, Chad Qualls, Mike Adams a Luke Gregerson (2011) byli dokonce jeden out od zápisu do historie. Mnozí si určtě vzpomenete na výkon Jordana Lylese z minulého roku, kdy přišel o Perfect Game v osmé směně zápasu proti Coloradu.

V květnu se však možná dočkáme nového rekordu MLB. Když 1. června odházel nadhazovač Mets no*hitter proti Cardinals, tak ukončil dlouhé čekání klubu na no-hitter. Odpočítávání se tehdy zastavilo na čísle 8019. Padres aktuálně tahají sérii bez no-hittu dlouhou 8005 utkání. Pokud tedy v nejbližších patnácti zápasech žádný z nadhazovačů San Diega nedokáže vymazat pálkaře soupeře, tak se dočkáme nového rekordu soutěže.

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: