ČBP: Junioři Draků postoupili do finále poháru

(Last Updated On: 19.6.2019)

Ačkoliv má Extraliga reprezentační pauzu, tak to neplatí o baseballovém poháru, který měl na středu naplánované oba zápasy semifinále. Bohužel v Praze se utkání SaBaTu s Třebíči kvůli dešti neodehrálo.

To v Brně se utkání odehrálo, ačkoliv bylo také přerušené pro déšť. Zajímavý byl hned úvodní pohled na soupisky celků. Startující nadhazovači obou týmů od sebe dělil rozdíl jedné generace. Martin Střítecký opět ukázal, že má parádně natrénováno. O víkendu totiž odházel 170 nadhozů a v poháru se psotavil na kopec od začátku. Nakonec tam vydržel 5 směn a juniorům Draků povolil pouze jeden doběh. Domácí Ondřej Furko byl střídán v rozehrávce šesté směny a do statistik si připsal 3 umožněné doběhy (2 earned). 

Draci se ale od dohrávky šesté směny dokáuzali prosazovat proti bullpenu Techniky a nejdříve v sedmé směně vyrovnali, aby následně v osmé třemi body otočili skóre ve svůj prospěch. Utkání nakonec uzavřel jediný “nejunior” v v dresu domácích Martin Schneider. Výborným výkonem na pálce se předvedl Lukáš Řehůřek, který stáhl 4 body domácích. Junioři tak pomstili své zkušenější kolegy a postupují do finále baseballového poháru. Na jméno svého soupeře si budou muset ještě počkat.

 123456789 RHE
Technika A
000202000 441
Draci U21
01000123 7122

 

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: