David Winkler a Jan Gregor trenéry v MLB Elite Campu

(Last Updated On: 22.6.2019)

Již jsme dnes psali o tom, že český baseball se může pochlubit dvanácti jmény mezi nominovanými pro letošní MLB Elite Camp v Londýně. Tím však dobré zprávy pro české fanoušky nekončí. Mezi trenéry totiž uvidíme také dvojici David Winkler a Jan Gregor. Prvně jmenovaný bude působit jako manažer Grey týmu. Jan Gregor bude trenérem na třetí metě u Blue týmu.

K nominaci na turnaj musí trenéři úspěšně absolvovat online kurzů pro USA Baseball. David Winkler i Jan Gregor mají jako jediní trenéři z České republiky absolvovaný kruz SAFESPORT, takže tím pádem se mohli dostat do nominace na turnaj.

Všichni nominovaní hráči budou rozděleni do tří týmu Grey, Blue a Red, takže čeští hráči budou běžně proti sobě nastupovat jako soupeři. David Winkler nám poskytl také rozlosování jednotlivých utkání. Na hráče tak ve třech dnech čeká pořádná porce čtyř utkání. Český manažer Grey týmu nám potvrdil, že již má určenou rotaci startujících nadhazovačů, ale ta nemůže být před turnajem zveřejněna. Kompletní soupisky týmů ke stažení zde.

Manažeři:

Grey Team- David Winkler (Manager), Liam Carroll (3B), Chris Guzaldo (1B), Clemens Cichocki (Nadhoz)
Blue Team- Tony Klarberg (Manager), Jan Gregor (3B), Stemp Muller (1B), Will Lintern (Nadhoz)
Red Team- Alejandro Sanchez (Manager), Gerardo LeRoux (3B), Daniele Santolupo (1B), Lucio Taschin (Nadhoz)

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: