Hroši Brno jsou vítězem SuperCupu 2019

(Last Updated On: 2.6.2019)

Vítězem letošního ročníku turnaje SuperCup se stali baseballisté brněnských Hrochů. Ti v dramatickém finále porazili obhájce titulu Draky 4-3.

Draci i Hroši zvítězili ve svých základních skupinách a hned na sebe narazili na úvod skupiny o 1.-8. místo. V tomto utkání zvítězili Hroši 6-2 a poslali Draky do oprav. Sami se přes ruskou Balashikku kvalifikovali až do finále. Draci pak porazili Třebíč (18-4), Sugar Storm(15-5) a v semifinále Balashiku (18-7). Ve finále se ujali vedení Hroši ve třetí směně, ale Draci dokázali vyrovnat v pátém dějství a v sedmé směně šli dokonce do vedení. Jenže Hroši v dohrávce zabrali a dvěma body otočili skóre zápasu. 

Hroši také zvítězili i v dovednostní soutěži Masters, kde získali parádních 4948 bodů. Na druhém místě skončili Draci se ziskem 4707 bodů a na třetím Tempo s 4437 body. Hroši jsou tak celkovým vítězem turnaje před Draky a Balashikou. Brněnský tým se navíc stal prvním klubem, který dokázal zvítězit na SuperCupu více než jednou, když první skončili také v roce 2017.

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: