EXL: Arrows porazili Hrochy. V Brně se nehrálo

(Last Updated On: 12.7.2019)

Pouze jeden zápas Nadstavby o titul se odehrál v pátek. Utkání v Brně muselo být kvůli dešti přeložené na sobotu. Na severu Moravy si Arrows poradili s Hrochy.

Na nadhazovací kopec se postavili domácí Marko Vykoukal a hostující Nathan Kuchta. Hlavně domácí nadhazovač si chtěl spravit chuť po posledním nepovedeném utkání v Praze a také se mu to povedlo. Hosté se sice proti němu prosadili ve třetí směně a šli do vedení 1-0, ale další doběh Marko povolil až v sedmé směně. To již jeho spoluhráči vedli 4-1, hlavně zásluhou povedené čtvrté směny, kdy byly k vidění 3 solo homeruny (Terrell Joyce, Tomáš Juněc, Jakub Voják).

V osmé směně poslali Arrows na kopec Wese Roemera, ale ten nedokázal udržet vedení Ostravy a Hroši dokázali srovnat. Jenže po dohrávce bylo opět vše jinak. Nejdříve nový muž na kopci Hrochů Martin Kollár daroval dvě mety zdarma. Na to hosté zareagovali jeho výměnou a do hry šel Svatoslav Kraut. Proti němu se jako první postavil Tomáš Juněc a ten svým druhým homerunem v zápase zajistil domácím tříbodové vedení. Zápas pak bezpečně uzavřel Chris Burkholder.

 123456789 RHE
Hroši Brno
001000120 4103
Arrows Ostrava
00031003 760

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: