Twins získali Sergia Roma, A’s Diekmana

(Last Updated On: 28.7.2019)

Dvě zajímavé výměny se uskutečnily v noci ze soboty na neděli. Tu první mají na svědomí Oakland a Kansas city. Athletics v rámci posílení před závěrem základní části do svého týmu přivedli Jakea Diekmana. Do Kansas city putují prospekty Ismael Aquino a Dairon Blanco. 

Zatím co Diekmanova ERA 4.75 nepatří mezi to nejlepší v lize, tak průměr 13.6 strikeoutu na devět směn jej řadí na jednácté místo mezi relievery v MLB. Kromě toho je také v TOP 25 v počtu umožněných homerunů na 9 směn. Bullpen A’s s jmény jako Blake Treinen, Liam Hendriks, Lou Trivino a nyní Jake Diekman rozhodně budí respekt.

Twins získali Roma

Také Minnesota Twins před závěrečnými dvěma měsíci přivedla zkušenou posilu do svého bullpenu. Z Miami tak přichází šestatřicetiletý Sergio Romo. Kromě něj Marlins do Minnesoty posílají také mladého Chrise Valmonta a hráče, který bude určený později. Opačným směrem putuje vnitřní polař Lewin Diaz. 

S Romem tak do Twins přichází dlouholeté zkušenosti. Kromě toho je také trojnásobným vítězem Světové série se San Francisco Giants. Kromě toho se Twins velmi živě zajímali také o možnost získat Robbieho Raye z Arizony.

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: