Czech Series: Arrows jsou krok od obhajoby titulu

(Last Updated On: 17.8.2019)

Po prvním utkání se finálová série přesunula na jeden duel do Prahy na domácí hřiště Eagles Praha. Ti se chtěli vrátit do Ostravy s vyrovnaným stavem na zápasy.

Jenže situace se pro domácí nevyvíjela dobře hned od úvodu duelu. Tomáš Duffek nedokázal zareagovat na úvodní tlak soupeře a ten se dostal rychle do vedení 2-0. V dohrávce sice domácí začali dobře, ale hned dva hráči se nechali tečovat na metách, čímž se připravili minimálně o vyrovnání a stáhli pouze jeden bod.

To Arrows byli v útoku trpělivější. Navíc dokázali pálit vícemetové dopaly a homeruny, čímž získavali nesmírnou výhodu. Na kopci se také mohli spolehnout na Ondřeje Satoriu, který domácím nedával příliš mnoho šancí dostat se do tlaku a nakonec odházel Complete Game. Ostravští postupně přidávali doběhy a do konce utkání jich stáhli celkem 10, což jim stačilo na pohodovou výhru.

V neděli tak bude mít Ostrava velkou výhodu a Eagles nůž na krku. Je tedy možné, že se poprvé od roku 2009 dočkáme pouze tří zápasů ve finálové sérii. Naposledy 3-0 zvítězeli Draci právě proti Arrows před deseti lety.

2. zápas123456789 RHE
Arrows Ostrava
212002300 10140
Eagles Praha
100000000 190

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: