Kde sledovat zápasy Mistrovství Evropy?

(Last Updated On: 8.9.2019)

Již v sobotu se rozehrají zápasy letošního Mistrovství Evropy v baseballu mužů. A protože se mnozí ptáte, kde budete moct sledovat duely českého týmu, tak jsme se na to podívali. 

Pozitivní zprávou je, že všechny souboje šampionátu budou streamované na internetu. O přenosy z bonnu se postará Playo.tv, což nám potvrdil také Stanislav Kříž z vedení PLAYO Production s.r.o.. Navíc přenosy české reprezentace v jejich produkci by měly být také s českým komentářem (OPRAVA: také české zápasy budou bez českého komentáře). Ostatní bude doprovázet komentář anglický. 

O zápasy ze Solingenu (kde odehraje dva zápasy česká reprezentace)  se postará místní Alligators TV a určitě budou k vidění na nových platformách www.baseballsoftball.tvgametime.sport.

Někteří z vás jste nám zasílali dotazy, jestli budou přenosy také v České Televizi. Jak nám potvrdil předseda ČBA Petr Ditrich, jendání s televizi probíhají a již nějaké termíny byly předjednané. Bohužel pro nás situaci velmi komplikuje postup basketballistů do další fáze Mistrovství světa a jakožto mnohem sledovanější sport má u vedení televize přednost. 

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: