Max Scherzer eliminoval Dodgers a Nationals vyrovnali sérii

(Last Updated On: 8.10.2019)

Do důležitého čtvrtého utkání série mezi domácím Washingtonem a hosty z Los Angeles nastoupil na kopci za Nationals Max Scherzer. Za hosty dostal příležitost Rich Hill. Po první směně mohl být spokojenější hostující nadhazovač, protože po solo homerunu Justina Turnera vedli Dodgers 1-0.

V dohrávce třetí mety dokázali domácí zaplnit všechny mety při jednou outu. Washington z této šance sice vytěžil “pouze” vyrovnání, ale povedlo se jim vyhnat z kopce Hilla.

To Max Scherzer i nadále servíroval nadhozy silnému lineupu Dodgers velmi dobře a nepouštěl jejich hvězdy do tlaku. Hodně mu však pomohli jeho spoluhráči, kteří v dohrávce páté směny explodovali na pálce, když dokázali stáhnout 4 doběhy. O tři z nich se svým homerunem postaral velezkušený Ryan Zimmerman.

V šesté směně pak Nationals po sebeobětujícím odpalu Rendona přidali další doběh a byli na dobré cestě k vyrovnání série. Navíc Max Scherzer házel naprosto výtečně. Nejtěžší chvíli prožil v sedmé směně, kdy Dodgers naplnili všechny mety s jedním outem. Scherzer se však prokázal jako bojovník a vyvázl z této situace bez inkasovaného doběhu.

Zápas pak pro Washington spolehlivě doházeli Sean DoolittleDaniel Hudson. Washington tak po výhře 6-1 vyrovnal sérii a v noci ze středy na čtvrtek zabojuje o postup do ligového finále. Předpokládanými startéry jsou Walker Buehler na straně Dodgers a Stephen Strasburg na straně Nationals.

4. zápas123456789 RHE
Los Angeles DodgersLos Angeles Dodgers100000000 150
Washington NationalsWashington Nationals00104100× 6100

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: