Wild Card: Nationals dokázali otočit skóre a porazili Brewers

(Last Updated On: 2.10.2019)

Hned první utkání playoff MLB nabídlo fantastickou podívanou, když domácí Washington otočil utkání v samém závěru.

Kdo si pustil první zápas wild Card o něco později, tak pravděpodobně zmeškal úvodní dva doběhy Milwaukee Brewers. Sedmý nadhoz Maxe Scherzera totiž dokázal Yasmani Grandal odpálit až do bullpenu a hosté najednou vedli 2-0.

Hned další směnu otevřel Eric Thames solo homerunem a fanoušci Washingtonu jen nevěřicně koukali, co se to s Maxem Scherzerem děje. Domácí se proti Woodrufovi poprvé prosadilo v dohrávce třetí směny, kdy Trea Truner homerunem snížil na 1-3.

Víc však Brandon Woodruff domácím nepovolil a když šel po čtyřech směnách ze hry, tak měli domácí pálkaři na svém kontě pouze dva úspěšné odpaly. Na jeho práci pak navázali Brent Suter (1 IP) a Drew Pomeranz (2 IP).

V dohrávce osmé směny poslali hosté na kopec closera Joshe Hadera. Ten se ale trápil s kontrolou nadhozů a domácí proti němu dokázali při dvou outech naplnit všechny mety. Mladý Juan Soto tak měl na své pálce velkou zodpovědnot. Ale zvládl to na výbornou, když míč odpálil do pravého pole, kde jej nedokázal okamžitě sebrat Trent Grisham a domácí dokázali třemi doběhy otočit skóre.

Do deváté směny šel na kopec Washingtonu Daniel Hudson. Ten Brewers povolil pouze jeden hit a po posledním outu tak mohla ve Washingtonu propuknout obrovská radost. Nationals tak čekají zápasy proti Los Angeles Dodgers.

Wild Card123456789 RHE
Milwaukee BrewersMilwaukee Brewers210000000 372
Washington NationalsWashington Nationals001000030 450

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: