Američané porazili Dominikánce a postupují do Super Round Premier 12

(Last Updated On: 5.11.2019)

Předposlední zápas skupiny A mohl určit, kdo postoupí do finálové skupiny letošního ročníku Premier 12. Postup si nakonec po výhře 10-8 zajistili Američané.

Reprezentanti USA si za vítězstvím rázně šli hned od úvodní směny, když skóre otevřel solo homerunem jejich leadoff hitter Mark Payton. Ve druhé směně dokázali Američané zatlačit na Carlose Sana na kopci soupeře a toho raději trenéři vyměnili. Jenže ani bullpen nedokázal zastavit rozjeté pálkaře USA a ti měli po páté směně na kontě již devět doběhů.

To Dominikánci se rozjížděli o něco pomaleji, ale postupně stahovali náskok soupeře. Největší smršť předvedli v dohrávce páté směny, kdy i zásluhou tříbodového homerunu Charlieho Valeria stáhli pět bodů a dotáhli se na rozdíl dvou bodů. Relieveři USA pak větší drama nepovolili a udrželi Američanům důležitou výhru.

USA tak postupují do finálové skupiny turnaje, která se odehraje v Japonsku. Ta se rozehraje 11. listopadu. Již v úterý od 11:00 se rozehraje také skupina B zápasem mezi Japonskem a Venezuelou.

TýmRHE
USA10122
Dom. Rep.881

Ján Jabrocký

Czech and Slovak baseball journalist.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d blogerům se to líbí: