14. srpen

1919: Pouze dvě hodiny a 17 minut trvaly dva zápasy doubleheaderu mezi Dodgers a Cubs. V prvním Cubs za hodinu a 10 minut vynulovali Brooklyn poměrem 2-0. Ve druhém utkání se po hodině a sedmi minutách z výhry 1-0 radovali hráči Dodgers.

1932: V zápase mezi Dodgers a Giants si připsal výhru nadhazovač John Quinn, kterému bylo v té době 49 let a na dlouhou dobu se stal nejstarším nadhazovačem, kterému se tento kousek povedl.

1933: Jimmie Foxx z Athletcis zaznamenal cycle při výhře 11-5 proti Clevelandu.

1939:  Přes 30 000 diváků přišlo na stadion Comiskey Park, aby byli svědky prvního zápasu pod umělým osvětlením hraném v Chicagu.

1961: Phillies prohrávají sedmnáctý zápas v řadě. Navíc pojedenácté v řadě soupeřův startér odházel proti Phillies Complete game.

1962: Neuvěřitelných 15 směn a 215 nadhozů zaznamenal startér New York Mets Al Jackson v utkání proti Philadelphii. Soupeři povolil pouze 6 hitů a tři doběhy, ale to stačilo pouze na prohru 1-3.

1971: Bob Gibson ze St. Louis Cardinals odházel v utkání proti Pirates svůj jediný no-hitter v MLB. Výraznou měrou se podílel na výhře 11-0. Navíc to byl první no-hitter za 64 let baseballu v Pittsburghu a také první na rok starém stadionu Three Rivers Stadium.

1981: Na legendárním stadionu Shea stadium odpálil Dave Kingman daleký homerun, který dle přepočtů letěl až 515 stop (157 metrů). Dle historiků to byl nejdelší odpal v historii zápasů na Shea Stadium.

1982: Pete Rose z Philadelphie překonal rekord Hanka Aarona v počtu at-bats v kariéře, který posunul na hranici 12 365. Do konce kariéry se na pálku postavil celkem 14 053-krát, což je stále platný rekord MLB.

1987: Mark McGwire odpálil homerun číslo 39, čímž překonal dosavadní rekord nováčka American League v počtu homerunů za sezonu.

1993: New York Yankees vyřadili číslo 44 na počest Regiie Jacksona, přezdívanému Mr. October.

1998: Chris Hoiles z Baltimoru odpálil dva grand slam homeruny v jednom utkání, což se mu povedlo jako devátému hráči historie MLB a prvnímu catcherovi.

1999: Ivan Rodriguez se stal prvním catcherem historie Major League, který zaznamenal 20 homerunů  a 20 ukradených met v sezoně.

2007: Bývalý hráč MLB José Offerman byl zatčen protože v zápase nezávislé Atlantic League napadl pálkou dva protihráče a způsobil jim zranění. Matt Beechovi zlomil prst. John Nathans utrpěl otřes mozku, který ukončil jeho baseballovou kariéru a později na Offermanovi vysoudil odškodné 940 000 dolarů.

2008: V zápase mezi Royals a White Sox se tým z Chicaga stál šestým v historii, kterého hráči zaznamenali 4 homeruny v řadě. Postarali se o ně Jim Thome, Paul Konerko, Alexei RamirezJuan Uribe.

2008: Mark Kotsay se stal prvním hráčem Atlanty Braves, který zaznamenal cycle. Povedlo se mu to v utkání proti Cubs.

2015: Matt Kemp se stal prvním hráčem historie San Diega Padres, který zanamenal cycle.  Dějištěm byl pálkařsky přívětivý stadion Coors Field v Denveri.