19. září

1910: V nižší soutěži Southern Association se odehrál experimentální zápas mezi týmy Mobile a Atlanta (2-1), který trval pouhých 32 minut. Hráči v něm švihali každý dobrý nadhoz a mezi nadhozy byla minimální prodleva. V utkání tak diváci neviděli ani jeden strikeout a pouze jednu metu zdarma.


1929: Joe Sewell stanovil rekord MLB, když idehrál 115. zápas v řadě bez toho, aby byl na pálce strikeout.


1955: Ernie Banks překonal Babe Rutha i Lou Gehriga, když zaznamenává již pátý grand slam v sezoně.


1980: Tigers vyřazují první číslo v klubové historii. Je jim číslo 6, které nosil Al Kaline.


1982: Orlando Mercado ze Seattle Mariners je třetím hráčem historie MLB, jehož prvním hitem v soutěži je grand slam homerun.


1986: Joe Cowley z White Sox odházel no-hitter na stadionu Los Angeles Angels při výhře 7-1. Zároveň je to jeho poslední výhra v kariéře. Je tak jediným nadhazovačem v historii MLB, který po odházeném no-hitteru nedokázal zaznamenat žádnou další výhru. Navíc se o jeho výkonu mluví, jako o nejhorším no-hitteru historie, když v utkání daroval hned 7 met zdarma a jeho poměr striků a ballů byl kolem 50%.


2011: Nejnižší návštěva v tříleté historii nového stadionu New York Yankees viděla překonání rekordu Trevora Hoffmana v počtu saves. O to se postaral Mariano Rivera, který maximum posunul na číslo 602.

%d blogerům se to líbí: