7. leden

1920: Babe Ruth reagoval v deníku Boston Evening Standard na vyjádření majitele Red Sox Harryho Frazeeho, který o něm řekl, že je "jeden z nejvíce sobeckých a bezohledných mužů, který kdy oblékal baseballový dres". Babe na jeho vyjádření reagoval stejně ostře, když řekl: "Frazee není dost dobrý, aby vlastnit baseballový klub, obzvlášť v Bostonu."


1945: V kubánské lize se kontroverzního momentu dopustil první metař týmu Almendares Roberto Ortiz. Ten projevil nesouhlas s callem hlavního rozhodčího tak vehementně, až to skončilo fyzickým napadením. Po něm rozhodčí Bernardino Rodriguez upadl do bezvědomí. Následně je Ortiz suspendován aý do konce sezony. Nepomohlo mu ani, že se rozhodčímu veřejně omluvil v kubánských novinách.


1971: Cincinatti Reds přichází o Bobbyho Tolana, který si natrhl achilovku při basketballovém utkání. Reds nakonec bude chybět celou sezonu.


2005: Komisař MLB oznámil, že MLB a Hráčská asociace věnují 1 milion dolarů obětem ničivého tsunami v Indickém oceánu.


2007: Nadhazovač Randy Johnson podepsal dvouletý kontrakt na 26 milionů dolarů s Arizonou Diamondbacks. V tomto týmu již Randy působil v letech 1999 – 2004 a v sezoně 2001 vyhrál Světovou sérii.

 

 

%d blogerům se to líbí: